REJSY MORSKIE I SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

TADEK DUCH  

Dostępne terminy

Kilka słów od Tadka o rejsie weekendowym

Zaokrętowanie odbędzie się o godz. 18.00 w Marinie Solnej, ul: Warzelnicza 1, 78-100 Kołobrzeg O godzinie 19.30 wspólna kolacja a po niej około godziny 21.00 przeszkolenie załogi z zasad bezpieczeństwa, obsługi jachtu i podział na wachty. Pomiędzy północą a wczesnym rankiem - w zależności od warunków pogodowych panujących na morzu - wypłynięcie z portu.

Dzień 1 - PIĄTEK - zaokrętowanie na pokład

Dzień 2 - SOBOTA - ARCHIPELAG ERTHOLMENE I BORNHOLM - SVANEKE

W nocy z piątku na sobotę żeglujemy w stronę Bornholmu, w godzinach przedpołudniowych planowany jest postój na wyspie Christianso. Przez wielu uznawaną za najpiękniejszą na całym Bałtyku. Jest ona największą wyspą należącą do Archipelagu Ertholmene. Naturalnym port umieszczony pomiędzy dwiema wyspami Christianso i Fredrikso jest główną atrakcją tego archipelagu. W godzinach popołudniowych żegluga w stronę Svaneke. Tu czas wolny aż do następnego dnia rano. Svaneke jest jednym z najbardziej kameralnych portów na wyspie a ze wszystkich duńskich miast tym o największej ilości dni słonecznych w roku. Znajduje się tam lokalny browar oraz wędzarnia ryb, które w godzinach popołudniowych planujemy odwiedzić.

Dzień 3 - NIEDZIELA - powrót do Kołobrzegu

Wypływamy do Świnoujścia ze Svaneke około godz. 3.00 po śniadaniu. Planowany czas przybycia do Kołobrzegu i wyokrętowania to godz. 16.30

 

Plan rejsu

Mój drugi rejs zakończony, tym razem tygodniowy. Organizacja na najwyższym poziomie zarówno dla ludzi, którzy chcą miło turystycznie spędzić czas, zobaczyć ciekawe zakątki i dla tych, którzy pewnego dnia chcą rozpocząć własną przygodę z morzem. Tak to się powinno robić, szczerze polecam żeglowanie "niezwykłe". 😀.

Michał ES

Polecam wszystkim rejsy z Tadkiem! Byłem załogantem na tygodniowym rejsie po Bałtyku. Tadek dba o wyśmienitą atmosferę podczas rejsu, bezpieczeństwo wszystko jest idealnie zorganizowane. Kapitan ma ogromne doświadczenie morskie i potrafi je przekazać, tak by nawet najtrudniejszy manewr, był zrozumiały przez osobę, która pierwszy raz znalazła się na jachcie. Dużym plusem jest super jedzenie, które każdemu będzie smakować

Loreenzo Stanz

Ahoj! Słuchajcie to był mój pierwszy, ale jakże udany rejs po Bałtyku. Pomimo początku sezony wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik, zaprowiantowanie ponad możliwości przejedzenia, jacht w pełnej gotowości 😀 Na szczególną uwagę zasługuje opieka ze strony Tadka i Marty, jaką zostałem obdarowany i to już od momentu rezerwacji rejsu. Na każdym kroku wyczuwalny był pełen profesjonalizm i „morze” doświadczenia 😀 Wszystko to sprawiło, że na tydzień zapomniałem o całym świecie i myślami byłem właśnie tam… na morzu. Pięknie Wam dziękuję za wspaniałe chwile no i oczywiście chylę czoła Kubie - skipperowi (obiecuję, że już nie będę zadawał tylu pytań) 😁👍.

Sławomir Łyszczarz

Mówią o nas:

Zobacz jacht na którym popłyniesz

Wypełnij arkusz z danymi by dokonać rezerwacji

Pakiety cenowe

Imię i nazwisko
Twój numer telefonu
Twój e-mail:
Liczba miejsc rezerwowanych
Data imprezy
Wybór pakietu
Dodatkowe opcje
sztormiak (100 zł płatne w gotówce na pokładzie)
pościel i ręczniki (75 zł płatne w gotówce na pokładzie)
dodatkowe ubezpieczenie (warunki do pobrania w stopce strony)
bez dodatkowych opcji
Akceptuję Ogólne Warunki Umowy (do pobrania w stopce strony)
Czy płynąłeś już z nami?
TAK
NIE
Adres zamieszkania - ulica i nr domu / mieszkania, miejscowość, kod pocztowy
Numer PESEL
Data urodzenia
Zgadzam się na udostępnienie mojego Imienia, nazwiska, miejscowości i nt telefonu pozostałym członkom załogi (dane przydatne do organizowania dojazdu)
Dane pozostałych uczestników (imię i nazzwisko, telefon, mail, adres zzamieszkania, nr PESEL, data urodzenia, czy płynie z nami po raz pierwszy?)
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Płynęliśmy już razem? Spytamy Cię o to przy rezerwacji! Po zweryfikowaniu danych naliczymy Ci automatycznie rabat - 200 zł  od ceny imprezy ujętej w terminarzu.

 

Płyniesz z nami po raz pierwszy? Wspaniale, na każdą następną imprezę przysługuję Ci wspomniany rabat!

Genius Loci, Bavaria 36 Cruser

Jacht

Zabieramy maksymalnie 6 osób + skipper

Liczba uczestników

Wypływasz ok 30 - 40 godzin stażu

Liczba godzin stażowych

3 dni

Liczba dni

W cenie rejsu

Wyżywienie

Marina Solna, ul: Warzelnicza 1, 78-100 Kołobrzeg

Miejsce zaokrętowania

Wypływasz ok 100 - 110 godzin stażu

Liczba godzin stażowych

Svaneke - Christianso 

Porty pośrednie

Parametry rejsu

Jeśli ma dla Ciebie znaczenie jakiej jakości zaprowiantowanie będzie na rejsie, czystość i zadbanie jednostki, kultura osobista skipera, możliwość komfortowych warunków noclegu (pościel, ręcznik), to nie szukaj dłużej - organizujemy rejsy tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni! Nie oszczędzamy na jakości.

Dla osób, które cenią JAKOŚĆ

Tylko u nas możesz wykupić kabinę na własność. Nie martwisz się na kogo trafisz, że chrapiesz, że nie pomieścisz się z bagażami. Może jesteś już na etapie, na którym możesz pozwolić sobie na maksymalizacje komfortu Twojej żeglugi - pomyśleliśmy o tym. U nas możesz wykupić całą kabinę.

Dla osób, które dbają o swój KOMFORT

Sprawdzone trasy, jednostki, skiperzy i zaprowiantowanie. My nie EKSPERYMENTUJEMY na klientach, proponujemy Ci takie rejsy i szkolenia w jakich sami chcielibyśmy uczestniczyć. Wiemy, że nic tak nie boli jak stracony czas i nietrafiony urlop.

Dla osób, które cenią swój CZAS i OCZEKIWANIA

Dla Kogo jest ten rejs?

Rejs specjalnie skrojony pod zdobycie jak największej liczby godzin stażowych potrzebnych do przystąpienia do egzaminu na patent Jachtowego Sternika Morskiego. Na wszystkich naszych rejsach załoga bierze udział w nawigowaniu i manewrach portowych, nigdy nie wiadomo kiedy takie umiejętności mogą się przydać!

Dla osób, które chcą ŻEGLOWAĆ

Jeśli nie chcesz płacić za jakość nie musisz, Na rynku jest wiele tańszych rejsów. Doświadczenie jednak mówi nam, że kto wybrał się z nami w rejs, ten nie chce już szukać dalej, bo woli zapłacić za najwyższą jakość.

Dla osób, które szukają NAJNIŻSZYCH cen

Dla Kogo NIE jest ten rejs?

Może się uda... dostać coś lepszego, w niższej cenie. Może... Mocno kibicujemy,  Jednak w praktyce to marnowanie czasu na poszukiwania, pieniędzy na próby, cierpliwości na walkę o własne oczekiwania. Da się prościej  - zapraszamy!

Dla osób, które mają czas, energię, pieniądze i sporą cierpliwość na EKSPERYMENTOWANIE

Symbol:

WB14

Termin: 18 - 20 / 09 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: BRAK WOLNYCH MIEJSC

BORNHOLM WEEKEND

Symbol: WB14

BORNHOLM WEEKEND

Symbol: WB16

Symbol:

WB15

Termin: 25 - 27 / 09 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  BRAK WOLNYCH MIEJSC

Symbol:

WB13

Termin: 04 - 06 / 09 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  OSTATNIE MIEJSCE WOLNE

BORNHOLM WEEKEND

Symbol: WB13

Symbol:

WB17

Termin: 16 - 18 / 10 / 2020 r.

Skiper: 

Miejsca:BRAK WOLNYCH MIEJSC

BORNHOLM WEEKEND

Symbol: WB17

BORNHOLM WEEKEND

Symbol: WB18

Symbol:

WB18

Termin: 23 - 25 / 10 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  BRAK WOLNYCH MIEJSC

Symbol:

WB16

Termin: 09 - 11 / 10 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: BRAK WOLNYCH MIEJSC

BORNHOLM WEEKEND

Symbol: WB16

Kilka słów od Tadka o rejsie

Dzień 1 - zaokrętowanie na pokład

Zaokrętowanie odbędzie się o godz. 18.00 w Marinie Solnej, ul: Warzelnicza 1, 78-100 Kołobrzeg O godzinie 19.30 wspólna kolacja a po niej około godziny 21.00 przeszkolenie załogi z zasad bezpieczeństwa, obsługi jachtu i podział na wachty. Pomiędzy północą a wczesnym rankiem - w zależności od warunków pogodowych panujących na morzu - wypłynięcie z portu.

Dzień 2 - żegluga w stronę Bornholmu

Cały dzień żeglujemy w stronę Bornholmu, w godzinach popołudniowych planowany jest postój w Svaneke. Jest to najbardziej słoneczne miejsce w całej Dani.

Dzień 3 - SVANEKE - CHRISTIANSO - ALLINGE

Tego dnia po wypłynięciu ze Svaneke odwiedzimy wyspę Christianso i kolejny port na Bornholmie - Allinge. W każdym z portów oprócz urokliwych zakątków mamy możliwość odwiedzenia słynnych

wędzarni ryb. Jeszcze tego wieczora wyruszamy na zachód wzdłuż południowego wybrzeża Szwecji w stronę Kopenhagi.

 

Dzień 4 - FALSTERBO KANAL i KOPENHAGA

Cały dzień kontynuujemy żeglugę w stronę Kopenhagi, w godzinach południowych planowane

jest przejście Kanału Falsterbo, którego główna atrakcją jest most zwodzony w miejscowości Hollvikens. Po minięciu Hollvikens pożeglujemy się do Kopenhagi – zajmie nam to jeszcze około

5-6 godzin. W Kopenhadze w godzinach wieczornych zacumujemy w marinie

Królewskiej (obok słynnego pomnika kopenhaskiej syrenki). Postój w stolicy Danii potrwa do

ranka następnego dnia.

Dzień 5 - MALMO, MOST ORESUND

Po wczesnym śniadaniu w Kopenhadze wyruszamy do szwedzkiego Malmo od którego

dzieli na około 4 godzin żeglowania. W Malmo zatrzymamy się na kilka godzin. Następnie wyruszymy w stronę Kołobrzegu – po drodze będziemy przepływać pod słynnym mostem

Oresund, który łączy Malmo z Kopenhagą. Będzie to najdłuższy do przebycia etap rejsu. Po drodze będziemy mijać słynne białe klify oraz latarnię Arkona.

 

Dzień 6 - ŻEGLUGA NA RUGIĘ

Do Sassnitz na wyspie Rugia planujemy przybyć w godzinach popołudniowych. Istnieje możliwość

pieszej wycieczki na klify oraz zwiedzenia brytyjskiego okrętu podwodnego.

Dzień 7- POWRÓT DO KOŁOBRZEGU

Po śniadaniu o godzinie 9.00 wyokrętowanie. Podczas śniadania wręczenie opinii z rejsu

i upominków.

Plan rejsu

Mój drugi rejs zakończony, tym razem tygodniowy. Organizacja na najwyższym poziomie zarówno dla ludzi, którzy chcą miło turystycznie spędzić czas, zobaczyć ciekawe zakątki i dla tych, którzy pewnego dnia chcą rozpocząć własną przygodę z morzem. Tak to się powinno robić, szczerze polecam żeglowanie "niezwykłe". 😀.

Michał ES

Polecam wszystkim rejsy z Tadkiem! Byłem załogantem na tygodniowym rejsie po Bałtyku. Tadek dba o wyśmienitą atmosferę podczas rejsu, bezpieczeństwo wszystko jest idealnie zorganizowane. Kapitan ma ogromne doświadczenie morskie i potrafi je przekazać, tak by nawet najtrudniejszy manewr, był zrozumiały przez osobę, która pierwszy raz znalazła się na jachcie. Dużym plusem jest super jedzenie, które każdemu będzie smakować

Loreenzo Stanz

Ahoj! Słuchajcie to był mój pierwszy, ale jakże udany rejs po Bałtyku. Pomimo początku sezony wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik, zaprowiantowanie ponad możliwości przejedzenia, jacht w pełnej gotowości 😀 Na szczególną uwagę zasługuje opieka ze strony Tadka i Marty, jaką zostałem obdarowany i to już od momentu rezerwacji rejsu. Na każdym kroku wyczuwalny był pełen profesjonalizm i „morze” doświadczenia 😀 Wszystko to sprawiło, że na tydzień zapomniałem o całym świecie i myślami byłem właśnie tam… na morzu. Pięknie Wam dziękuję za wspaniałe chwile no i oczywiście chylę czoła Kubie - skipperowi (obiecuję, że już nie będę zadawał tylu pytań) 😁👍.

Sławomir Łyszczarz

Mówią o nas:

Symbol:

KBK2

Termin: 4  - 11 / 10 / 19

Skiper: PAWEŁ ŚWIĄTEK

Miejsca:  IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ

BORNHOLM - KOPENHAGA

Symbol: KBK2

Wypełnij arkusz z danymi by dokonać rezerwacji

Pakiety cenowe

Imię i nazwisko
Twój numer telefonu
Twój e-mail:
Liczba miejsc rezerwowanych
Data imprezy
Wybór pakietu
Dodatkowe opcje
sztormiak (100 zł płatne w gotówce na pokładzie)
pościel i ręczniki (75 zł płatne w gotówce na pokładzie)
dodatkowe ubezpieczenie (warunki do pobrania w stopce strony)
bez dodatkowych opcji
Akceptuję Ogólne Warunki Umowy (do pobrania w stopce strony)
Adres zamieszkania - ulica i nr domu / mieszkania, miejscowość, kod pocztowy
Numer PESEL
Data urodzenia
Czy płyniesz z nami po raz pierwszy?
TAK
NIE
Zgadzam się na udostępnienie mojego Imienia, nazwiska, miejscowości i nt telefonu pozostałym członkom załogi (dane przydatne do organizowania dojazdu)
Uwagi / Dane kolejnego rejsanta
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Płynęliśmy już razem? Spytamy Cię o to przy rezerwacji! Po zweryfikowaniu danych naliczymy Ci automatycznie rabat - 200 zł  od ceny imprezy ujętej w terminarzu.

 

Płyniesz z nami po raz pierwszy? Wspaniale, na każdą następną imprezę przysługuję Ci wspomniany rabat!

Genius Loci, Bavaria 36 Cruser

Jacht

Zabieramy maksymalnie 6 osób + skipper

Liczba uczestników

Wypływasz ok 30 - 40 godzin stażu

Liczba godzin stażowych

3 dni

Liczba dni

W cenie rejsu

Wyżywienie

Marina Solna, ul: Warzelnicza 1, 78-100 Kołobrzeg

Miejsce

zaokrętowania

Wypływasz ok 100 - 110 godzin stażu

Liczba godzin stażowych

Svaneke  - Christianso

Porty pośrednie

Parametry rejsu

Jeśli ma dla Ciebie znaczenie jakiej jakości zaprowiantowanie będzie na rejsie, czystość i zadbanie jednostki, kultura osobista skipera, możliwość komfortowych warunków noclegu (pościel, ręcznik), to nie szukaj dłużej - organizujemy rejsy tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni! Nie oszczędzamy na jakości.

Dla osób, które cenią JAKOŚĆ

Tylko u nas możesz wykupić kabinę na własność. Nie martwisz się na kogo trafisz, że chrapiesz, że nie pomieścisz się z bagażami. Może jesteś już na etapie, na którym możesz pozwolić sobie na maksymalizacje komfortu Twojej żeglugi - pomyśleliśmy o tym. U nas możesz wykupić całą kabinę.

Dla osób, które dbają o swój KOMFORT

Sprawdzone trasy, jednostki, skiperzy i zaprowiantowanie. My nie EKSPERYMENTUJEMY na klientach, proponujemy Ci takie rejsy i szkolenia w jakich sami chcielibyśmy uczestniczyć. Wiemy, że nic tak nie boli jak stracony czas i nietrafiony urlop.

Dla osób, które cenią swój CZAS i OCZEKIWANIA

Dla Kogo jest ten rejs?

Rejs specjalnie skrojony pod zdobycie jak największej liczby godzin stażowych potrzebnych do przystąpienia do egzaminu na patent Jachtowego Sternika Morskiego. Na wszystkich naszych rejsach załoga bierze udział w nawigowaniu i manewrach portowych, nigdy nie wiadomo kiedy takie umiejętności mogą się przydać!

Dla osób, które chcą ŻEGLOWAĆ

Jeśli nie chcesz płacić za jakość nie musisz, Na rynku jest wiele tańszych rejsów. Doświadczenie jednak mówi nam, że kto wybrał się z nami w rejs, ten nie chce już szukać dalej, bo woli zapłacić za najwyższą jakość.

Dla osób, które szukają NAJNIŻSZYCH cen

Dla Kogo NIE jest ten rejs?

Może się uda... dostać coś lepszego, w niższej cenie. Może... Mocno kibicujemy,  Jednak w praktyce to marnowanie czasu na poszukiwania, pieniędzy na próby, cierpliwości na walkę o własne oczekiwania. Da się prościej  - zapraszamy!

Dla osób, które mają czas, energię, pieniądze i sporą cierpliwość na EKSPERYMENTOWANIE

Symbol: WB2

Termin: 17 - 19 / 04 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: Rejs zawieszony

Symbol: KBK2

KOPENHAGA BORNHOLM

Symbol: KBK3

Symbol: WB3

Termin: 01 - 03 / 05 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB1

Termin: 03- 05 / 04 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  Rejs zawieszony

KOPENHAGA BORNHOLM

Symbol: KBK1

Dostępne terminy

Symbol: WB5

Termin: 15 - 17 / 05 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

KOPENHAGA BORNHOLM

Symbol: KBK5

KOPENHAGA BORNHOLM

Symbol: KBK6

Symbol: WB6

Termin: 22 - 24 / 105 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol:  WB4

Termin: 08 - 10 / 05 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB8

Termin: 12 - 14/ 06 / 2020 r.

Skiper: BARTEK GERMANIUK

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB9

Termin: 26 - 28 / 06 / 2020 r.

Skiper: BARTEK GERMANIUK

Miejsca:  BRAK WOLNYCH MIEJSC

Symbol: WB7

Termin: 29  - 31 / 05 / 2020 r.

Skiper: BARTEK GERMANIUK

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB11

Termin: 24 - 26 / 07 / 2020 r.

Skiper: BARTEK GERMANIUK

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB12

Termin: 14 - 16 / 08 / 2020 r.

Skiper: BARTEK GERMANIUK

Miejsca:  BRAK WOLNYCH MIEJSC

Symbol:  WB10

Termin: 10 - 12 / 07 / 2020 r.

Skiper: BARTEK GERMANIUK

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB14

Termin: 18 - 20 / 09 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:BRAK WOLNYCH MIEJSC

Symbol: WB15

Termin: 25 - 27 / 09 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  BRAK WOLNYCH MIEJSC

Symbol: WB13

Termin: 04 - 06 / 09 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  OSTATNIE MIEJSCE WOLNE

Symbol: WB17

Termin: 16 - 18 / 10 / 2020 r.

Skiper:

Miejsc: BRAK WOLNYCH MIEJSC

Symbol: WB18

Termin: 23 - 25 / 10 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: BRAK WOLNYCH MIEJSC

Symbol: KBK6

Termin: 03 - 09 / 10/ 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol:  WB16

Termin: 09 - 11 / 10 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  BRAK WOLNYCH MIEJSC

KOPENHAGA BORNHOLM

Symbol: KBK4

Zobacz jacht na którym popłyniesz

Imię i nazwisko
Twój numer telefonu
Twój e-mail:
Liczba miejsc rezerwowanych
Data imprezy
Wybór pakietu
Dodatkowe opcje
sztormiak (100 zł płatne w gotówce na pokładzie)
pościel i ręczniki (75 zł płatne w gotówce na pokładzie)
dodatkowe ubezpieczenie (warunki do pobrania w stopce strony)
bez dodatkowych opcji
Akceptuję Ogólne Warunki Umowy (do pobrania w stopce strony)
Czy płynąłeś już z nami?
TAK
NIE
Adres zamieszkania - ulica i nr domu / mieszkania, miejscowość, kod pocztowy
Numer PESEL
Data urodzenia
Zgadzam się na udostępnienie mojego Imienia, nazwiska, miejscowości i nt telefonu pozostałym członkom załogi (dane przydatne do organizowania dojazdu)
Dane pozostałych uczestników (imię i nazzwisko, telefon, mail, adres zzamieszkania, nr PESEL, data urodzenia, czy płynie z nami po raz pierwszy?)
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Imię i nazwisko
Twój numer telefonu
Twój e-mail:
Liczba miejsc rezerwowanych
Data imprezy
Wybór pakietu
Dodatkowe opcje
sztormiak (100 zł płatne w gotówce na pokładzie)
pościel i ręczniki (75 zł płatne w gotówce na pokładzie)
dodatkowe ubezpieczenie (warunki do pobrania w stopce strony)
bez dodatkowych opcji
Akceptuję Ogólne Warunki Umowy (do pobrania w stopce strony)
Czy płynąłeś już z nami?
TAK
NIE
Adres zamieszkania - ulica i nr domu / mieszkania, miejscowość, kod pocztowy
Numer PESEL
Data urodzenia
Zgadzam się na udostępnienie mojego Imienia, nazwiska, miejscowości i nt telefonu pozostałym członkom załogi (dane przydatne do organizowania dojazdu)
Dane pozostałych uczestników (imię i nazzwisko, telefon, mail, adres zzamieszkania, nr PESEL, data urodzenia, czy płynie z nami po raz pierwszy?)
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wypełnij arkusz z danymi by dokonać rezerwacji

Nasza oferta

 

• oferta indywidualna

• imprezy firmowe

• rejsy

• szkolenia

• zakup własnego jachtu

• certyfikat SRC

• czartery

•  rejsy młodzieżowe

 

Możemy pomóc?

 

 

 

 

 

zadzwoń     napisz     dane    

 

 

O nas

 

• nasza historia

• nasi skiperzy i instruktorzy

• nasze jachty

• żeglarstwo morskie - budujemy świadomość

• marzenia które ubraliśmy

• bezpieczeństwo najpierw