REJSY MORSKIE I SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

TADEK DUCH  

Dostępne terminy

Miejsce rozpoczęcia i zakończenia rejsu

Dzień 1 - ZAOKRĘTOWANIE NA POKŁAD

Zaokrętowanie odbędzie się o godz. 18.00 w Marinie Mandalian w Szybeniku. Miasto to  szczególnie atrakcyjnie prezentuje się od strony wody. Strategiczne położenie pomiędzy Parkiem Narodowym Rzeki Krka a Parkiem Narodowym Kornaty sprawia, że Šibenik jest miejscem skąd warto rozpocząć swój rejs. Po zaokrętowaniu zaprowiantujemy jacht i   przeszkolimy  załogę z podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Dzień 2 - Jezioro Prokljan, Skradin i Park Narodowy Rzeki Krka

Na początku naszego rejsu udamy się do portu Skradin, po drodze planowany postój na kotwicy na jeziorze Prokljan. Skradin to niewielka miejscowość położona 8 mil morskich od Sibenika w dorzeczu rzeki Krka. Jest jednym z najstarszych miast Dalmacji a jednocześnie popularnym celem podróży dla wielu żeglarzy, gdyż stanowi wrota do Parku Narodowego rzeki Krka. Jego największą atrakcją jest siedem niezwykle malowniczych wodospadów o łącznym spadku 242 metrów. Można się tam dostać wodna taxi lub pieszo.

Dzień 3 - Primosten

Położone w połowie drogi między Sibenikiem a Trogirem, jest jednym z piękniejszych miasteczek Dalmacji. Stare miasto usytuowane jest na niewielkim półwyspie połączonym ze stałym lądem groblą. Nawiązuje do tego nazwa miasta pochodząca od słowa „premostiti” co dosłownie oznacza „przerzucać most”. Wąskie uliczki, gęsta zabudowa, domy z kamienia przykryte czerwoną dachówką, górujący nad miastem kościół, piękne plaże i czyste morze, to wszystko sprawia, że Primošten jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów.

 

Dzień 4 - Trogir

Już w czasach panowania Rzymian odgrywał istotną rolę jako port morski dzięki swojemu strategicznemu położeniu. Ale największy rozkwit miasta nastąpił między XII a XIV wiekiem. Ślady tego „złotego okresu” możemy podziwiać po dziś dzień. Stare Miasto w Trogirze usytuowane jest na niewielkiej wysepce. Zamknięte dla ruchu kołowego skrywa w swym wnętrzu prawdziwe skarby historii.

Dzień 5 - Milna i Pustelnica Blaca

Milna mieści się w jednej z najlepiej chronionych od wiatrów zatok na wyspie. Na południowy wschód od Milnej znajduje się jedna z najciekawszych atrakcji wyspy – Pustelnia Blaca. Wybudowana została przez mnichów szukających schronienia przed Turkami, którzy w XVII w. opanowali całe Bałkany. Do Pustelni można dostać się jedynie od strony morza, co stanowi dodatkową atrakcję. Jeśli pogoda nam na to pozwoli to jacht zostawimy zakotwiczony w zatoce, a następnie będziemy się wspinać się na wysokość 250m, gdzie znajduje się klasztor-muzeum. Droga nie jest trudna, można pokonać ją razem z dziećmi. Ciekawostką jest fakt, że mnisi żyli w Pustelni niezależnie od zewnętrznego świata przez około 400 lat (Opuścili Pustelnię po II wojnie światowej). Klasztor był samowystarczalny, a produkowane w nim wino oraz oliwki były tak doskonałej jakości, że eksportowano je nawet do Wenecji.

 

Dzień 7- Powrót do Szybenika

Ostatni i najdłuższy etap zakończymy w Szybeniku w godzinach popołudniowo-wieczornych. Po drodze planowany postój w okolicach Rogoznicy

Dzień 8 - ZAKOŃCZENIE

Po śniadaniu o godzinie 9.00 wyokrętowanie w Szybeniku w Marinie Mandalina. Podczas śniadania wręczenie opinii z rejsu.

Plan rejsu

Mój drugi rejs zakończony, tym razem tygodniowy. Organizacja na najwyższym poziomie zarówno dla ludzi, którzy chcą miło turystycznie spędzić czas, zobaczyć ciekawe zakątki i dla tych, którzy pewnego dnia chcą rozpocząć własną przygodę z morzem. Tak to się powinno robić, szczerze polecam żeglowanie "niezwykłe". 😀.

Michał ES

Polecam wszystkim rejsy z Tadkiem! Byłem załogantem na tygodniowym rejsie po Bałtyku. Tadek dba o wyśmienitą atmosferę podczas rejsu, bezpieczeństwo wszystko jest idealnie zorganizowane. Kapitan ma ogromne doświadczenie morskie i potrafi je przekazać, tak by nawet najtrudniejszy manewr, był zrozumiały przez osobę, która pierwszy raz znalazła się na jachcie. Dużym plusem jest super jedzenie, które każdemu będzie smakować

Loreenzo Stanz

Ahoj! Słuchajcie to był mój pierwszy, ale jakże udany rejs po Bałtyku. Pomimo początku sezony wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik, zaprowiantowanie ponad możliwości przejedzenia, jacht w pełnej gotowości 😀 Na szczególną uwagę zasługuje opieka ze strony Tadka i Marty, jaką zostałem obdarowany i to już od momentu rezerwacji rejsu. Na każdym kroku wyczuwalny był pełen profesjonalizm i „morze” doświadczenia 😀 Wszystko to sprawiło, że na tydzień zapomniałem o całym świecie i myślami byłem właśnie tam… na morzu. Pięknie Wam dziękuję za wspaniałe chwile no i oczywiście chylę czoła Kubie - skipperowi (obiecuję, że już nie będę zadawał tylu pytań) 😁👍.

Sławomir Łyszczarz

Mówią o nas:

Symbol:

KBK2

Termin: 4  - 11 / 10 / 19

Skiper: PAWEŁ ŚWIĄTEK

Miejsca:  IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ

BORNHOLM - KOPENHAGA

Symbol: KBK2

Wypełnij arkusz z danymi by dokonać rezerwacji

Pakiety cenowe

Imię i nazwisko
Twój numer telefonu
Twój e-mail:
Liczba miejsc rezerwowanych
Data imprezy
Wybór pakietu
Akceptuję Ogólne Warunki Umowy (do pobrania w stopce strony)
Adres zamieszkania - ulica i nr domu / mieszkania, miejscowość, kod pocztowy
Numer PESEL
Data urodzenia
Płynę z wami po raz pierwszy?
TAK
NIE
Uwagi / Dane kolejnego rejsanta
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Płynęliśmy już razem? Spytamy Cię o to przy rezerwacji! Po zweryfikowaniu danych naliczymy Ci automatycznie rabat - 200 zł  od ceny imprezy ujętej w terminarzu.

 

Płyniesz z nami po raz pierwszy? Wspaniale, na każdą następną imprezę przysługuję Ci wspomniany rabat!

Bavaria 50 Cruiser (2006)

 jacht 10 osobowy (5 kabin)

Jacht

Zabieramy maksymalnie 8 osób + skipper

Liczba uczestników

Wypływasz ok 30 - 40 godzin stażu

Liczba godzin stażowych

8 dni

Liczba dni

We własnym zakresie

Wyżywienie i dojazd

Sibernik

Miejsce zaokrętowania

Wypływasz ok 100 - 110 godzin stażu

Liczba godzin stażowych

Skradin – Primostem – Trogir – Milna – Maslinica

Porty pośrednie

Kasa jachtowa 100 EURO od osoby

Dodatkowo płatne

Parametry rejsu

Jeśli ma dla Ciebie znaczenie czystość i zadbanie jednostki, kultura osobista skipera,  to nie szukaj dłużej - organizujemy rejsy tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni! Nie oszczędzamy na jakości.

Dla osób, które cenią JAKOŚĆ

Tylko u nas możesz wykupić kabinę na własność. Nie martwisz się na kogo trafisz, że chrapiesz, że nie pomieścisz się z bagażami. Może jesteś już na etapie, na którym możesz pozwolić sobie na maksymalizacje komfortu Twojej żeglugi - pomyśleliśmy o tym. U nas możesz wykupić całą kabinę.

Dla osób, które cenią KOMFORT

Sprawdzone trasy, jednostki, skiperzy i zaprowiantowanie. My nie EKSPERYMENTUJEMY na klientach, proponujemy Ci takie rejsy i szkolenia w jakich sami chcielibyśmy uczestniczyć. Wiemy, że nic tak nie boli jak stracony czas i nietrafiony urlop.

Dla osób, które cenią swój CZAS i OCZEKIWANIA

Dla Kogo jest ten rejs?

Rejs jest typowo rekreacyjny, ale zdobędziesz na nim również godziny stażowe potrzebne do przystąpienia do egzaminu na patent Jachtowego Sternika Morskiego. Na wszystkich naszych rejsach załoga bierze udział w nawigowaniu i manewrach portowych, nigdy nie wiadomo kiedy takie umiejętności mogą się przydać!

Dla osób, które chcą ŻEGLOWAĆ

Chorwacja w wakacje jest tak zatłoczona, że trudno mówić o odpoczynku, kiedy pełno ludzi i jachtów, a często nocleg w porcie nie jest możliwy, bo nie ma miejsc.

My chcemy inaczej! Wybieramy sprawdzone trasy z daleka od głównego nurtu turystów. W lokalnych klimatycznych marinach można poczuć prawdziwe piękno Chorwacji.

Dla osób, które chcą ODPOCZĄĆ

Jeśli nie chcesz płacić za jakość nie musisz, Na rynku jest wiele tańszych rejsów. Doświadczenie jednak mówi nam, że kto wybrał się z nami w rejs, ten nie chce już szukać dalej, bo woli zapłacić za najwyższą jakość.

Dla osób, które szukają NAJNIŻSZYCH cen

Dla Kogo NIE jest ten rejs?

Może się uda... dostać coś lepszego, w niższej cenie. Może... Mocno kibicujemy,  Jednak w praktyce to marnowanie czasu na poszukiwania, pieniędzy na próby, cierpliwości na walkę o własne oczekiwania. Da się prościej  - zapraszamy!

Dla osób, które mają czas, energię, pieniądze i sporą cierpliwość na EKSPERYMENTOWANIE

Nie oszczędzamy na Twoim komforcie, Nie ma dodatkowych składek, żywienia skipera, starych zdezelowanych jednostek, albo konieczności spędzania nocy na kotwicy poza portem ze względu na oszczędności.

Nie kierujemy się kryterium NAJTANIEJ.

Urlop to urlop, priorytetem są warunki w których wypoczniesz! Naszą ambicją jest zapewnić Ci najlepsze możliwe warunki spędzenia urlopu!

Dla osób, którym nie przeszkadzają UKRYTE KOSZTY

Symbol:

CHT4

Termin: 26 / 09 - 3/ 10 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

CHORWACJA TROGIR

Symbol: CHT4

                                                      Tydzień w Chorwacji to za mało? Popłyń na 2 tygodnie!

                                                      Mamy też drugą trasę rejsu, którą płyniemy bezpośrednio po wybranym przez Ciebie powyżej terminie.

                                                      Możesz przedłużyć swój urlop i popłynąć w nowe miejsca. Pamiętaj, że na następny rejs przysługuje Ci zniżka

                                                      - 200 pln od ceny terminarzowej.

SPRAWDŹ

Dzień 6 - Maslinica

To słynna osada rybacka oferująca szeroką gamę świeżych owoców morza i ryb. Latem regularnie odbywają się tu atrakcyjne festyny rybackie. Panują tu wyśmienite warunki do podwodnego połowu ryb i nurkowania.

 

Jedziemy do Chorwacji nie po to, żeby gotować na jachcie i tłuc się z zakupami z supermarketów. Nastawiamy się na próbowanie lokalnej kuchni. Ze składki jachtowej kupujemy przegryzki, sery, oliwki, wino, artykuły na śniadania. Główne posiłki we własnym zakresie, jeśli będziesz chciał skiper zaproponuje lokalne restauracje, gdzie w rozsądnej cenie spróbujesz tego co Chorwacja ma do zaoferowania.

Dla osób, które chcą SPRÓBOWAĆ

Przypływamy do portu, a Ty masz dziś ochotę sam się powłóczyć, albo wybrać restauracje na którą Ty masz ochotę.

Nic nie stoi na przeszkodzie. Skiper może coś zaproponować jeśli jesteś niezdecydowany, ale nie ma obowiązku wspólnego wyjścia na posiłek.

Dla osób, które cenią ELASTYCZNOŚĆ

W okresie letnim najszybciej samolotem do Splitu lub Zadaru, z których autokarem lub taksówką  (za około 40 EUR w jedną stronę – taxi 3 os. >>> https://croatia-taxi.hr/pl/ ) można się dostać do Mariny Mandalina >>> https://www.d-marin.com/en/marinas/croatia/mandalina/overview.aspx

Jak dostać się na miejsce?

W recepcji w marinie można wymienić walutę. Na terenie mariny znajdziemy również bankomat.

Co z wymianą waluty?

W okolicach mariny jest parking płatny, strzeżony 110 Eur/tydzień

A co jeśli chcę pojechać samochodem? co z parkingiem?

Typowe, proste dania obiadowe w knajpkach poza miejscami turystycznymi zaczynają się od nieco ponad 30 zł od osoby. Za pizzę zapłacimy od około 25 zł w górę w zależności od dodatków, a za grillowanego kurczaka z warzywami około 35-40 zł. Najdroższe będą potrawy lokalne lub z owoców morza, których cena waha się od około 50-70 zł.

Jakie są ceny w restauracjach w Chorwacji, które możemy odwiedzić?

Tak! Proponujemy dwie trasy:

 

- wycieczka  Skradin – Park Narodowy Rzeki Krka – Skradin 180 KN/osoby

 

- wpłynięcie jachtem na wody Narodowego Parku na Kornatach 600KN/za cały jacht,jest to koszt rozkładany pomiędzy wszystkich członków załogi

 

1 KN (KUNA) = 0,58 PLN

Czy będzie możliwość jakiejś fakultatywnej wycieczki?

Dodatkowe informacje

Imię i nazwisko
Twój numer telefonu
Twój e-mail:
Liczba miejsc rezerwowanych
Data imprezy
Wybór pakietu
Akceptuję Ogólne Warunki Umowy (do pobrania w stopce strony)
Adres zamieszkania - ulica i nr domu / mieszkania, miejscowość, kod pocztowy
Numer PESEL
Data urodzenia
Płynę z wami po raz pierwszy?
TAK
NIE
Uwagi / Dane kolejnego rejsanta
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Miejsce rozpoczęcia i zakończenia rejsu

Dzień 1 - zaokrętowanie na pokład

Zaokrętowanie odbędzie się o godz. 18.00 w Marinie Solnej, ul: Warzelnicza 1, 78-100 Kołobrzeg O godzinie 19.30 wspólna kolacja a po niej około godziny 21.00 przeszkolenie załogi z zasad bezpieczeństwa, obsługi jachtu i podział na wachty. Pomiędzy północą a wczesnym rankiem - w zależności od warunków pogodowych panujących na morzu - wypłynięcie z portu.

Dzień 2 - żegluga w stronę Bornholmu

Cały dzień żeglujemy w stronę Bornholmu, w godzinach popołudniowych planowany jest postój w Svaneke. Jest to najbardziej słoneczne miejsce w całej Dani.

Dzień 3 - SVANEKE - CHRISTIANSO - ALLINGE

Tego dnia po wypłynięciu ze Svaneke odwiedzimy wyspę Christianso i kolejny port na Bornholmie - Allinge. W każdym z portów oprócz urokliwych zakątków mamy możliwość odwiedzenia słynnych

wędzarni ryb. Jeszcze tego wieczora wyruszamy na zachód wzdłuż południowego wybrzeża Szwecji w stronę Kopenhagi.

 

Dzień 4 - FALSTERBO KANAL i KOPENHAGA

Cały dzień kontynuujemy żeglugę w stronę Kopenhagi, w godzinach południowych planowane

jest przejście Kanału Falsterbo, którego główna atrakcją jest most zwodzony w miejscowości Hollvikens. Po minięciu Hollvikens pożeglujemy się do Kopenhagi – zajmie nam to jeszcze około

5-6 godzin. W Kopenhadze w godzinach wieczornych zacumujemy w marinie

Królewskiej (obok słynnego pomnika kopenhaskiej syrenki). Postój w stolicy Danii potrwa do

ranka następnego dnia.

Dzień 5 - MALMO, MOST ORESUND

Po wczesnym śniadaniu w Kopenhadze wyruszamy do szwedzkiego Malmo od którego

dzieli na około 4 godzin żeglowania. W Malmo zatrzymamy się na kilka godzin. Następnie wyruszymy w stronę Kołobrzegu – po drodze będziemy przepływać pod słynnym mostem

Oresund, który łączy Malmo z Kopenhagą. Będzie to najdłuższy do przebycia etap rejsu. Po drodze będziemy mijać słynne białe klify oraz latarnię Arkona.

 

Dzień 6 - ŻEGLUGA NA RUGIĘ

Do Sassnitz na wyspie Rugia planujemy przybyć w godzinach popołudniowych. Istnieje możliwość

pieszej wycieczki na klify oraz zwiedzenia brytyjskiego okrętu podwodnego.

Dzień 7- POWRÓT DO KOŁOBRZEGU

Po śniadaniu o godzinie 9.00 wyokrętowanie. Podczas śniadania wręczenie opinii z rejsu

i upominków.

Plan rejsu

Mój drugi rejs zakończony, tym razem tygodniowy. Organizacja na najwyższym poziomie zarówno dla ludzi, którzy chcą miło turystycznie spędzić czas, zobaczyć ciekawe zakątki i dla tych, którzy pewnego dnia chcą rozpocząć własną przygodę z morzem. Tak to się powinno robić, szczerze polecam żeglowanie "niezwykłe". 😀.

Michał ES

Polecam wszystkim rejsy z Tadkiem! Byłem załogantem na tygodniowym rejsie po Bałtyku. Tadek dba o wyśmienitą atmosferę podczas rejsu, bezpieczeństwo wszystko jest idealnie zorganizowane. Kapitan ma ogromne doświadczenie morskie i potrafi je przekazać, tak by nawet najtrudniejszy manewr, był zrozumiały przez osobę, która pierwszy raz znalazła się na jachcie. Dużym plusem jest super jedzenie, które każdemu będzie smakować

Loreenzo Stanz

Ahoj! Słuchajcie to był mój pierwszy, ale jakże udany rejs po Bałtyku. Pomimo początku sezony wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik, zaprowiantowanie ponad możliwości przejedzenia, jacht w pełnej gotowości 😀 Na szczególną uwagę zasługuje opieka ze strony Tadka i Marty, jaką zostałem obdarowany i to już od momentu rezerwacji rejsu. Na każdym kroku wyczuwalny był pełen profesjonalizm i „morze” doświadczenia 😀 Wszystko to sprawiło, że na tydzień zapomniałem o całym świecie i myślami byłem właśnie tam… na morzu. Pięknie Wam dziękuję za wspaniałe chwile no i oczywiście chylę czoła Kubie - skipperowi (obiecuję, że już nie będę zadawał tylu pytań) 😁👍.

Sławomir Łyszczarz

Mówią o nas:

Symbol:

KBK2

Termin: 4  - 11 / 10 / 19

Skiper: PAWEŁ ŚWIĄTEK

Miejsca:  IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ

BORNHOLM - KOPENHAGA

Symbol: KBK2

Pakiety cenowe

Imię i nazwisko
Twój numer telefonu
Twój e-mail:
Liczba miejsc rezerwowanych
Data imprezy
Wybór pakietu
Dodatkowe opcje
sztormiak (100 zł płatne w gotówce na pokładzie)
pościel i ręczniki (75 zł płatne w gotówce na pokładzie)
dodatkowe ubezpieczenie (warunki do pobrania w stopce strony)
bez dodatkowych opcji
Akceptuję Ogólne Warunki Umowy (do pobrania w stopce strony)
Adres zamieszkania - ulica i nr domu / mieszkania, miejscowość, kod pocztowy
Numer PESEL
Data urodzenia
Czy płyniesz z nami po raz pierwszy?
TAK
NIE
Zgadzam się na udostępnienie mojego Imienia, nazwiska, miejscowości i nt telefonu pozostałym członkom załogi (dane przydatne do organizowania dojazdu)
Uwagi / Dane kolejnego rejsanta
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Płynęliśmy już razem? Spytamy Cię o to przy rezerwacji! Po zweryfikowaniu danych naliczymy Ci automatycznie rabat - 200 zł  od ceny imprezy ujętej w terminarzu.

 

Płyniesz z nami po raz pierwszy? Wspaniale, na każdą następną imprezę przysługuję Ci wspomniany rabat!

Bavaria 50 Cruiser (2006) jacht 10 osobowy (5 kabin)

Jacht

Zabieramy maksymalnie 8 osób + skipper

Liczba uczestników

Wypływasz ok 30 - 40 godzin stażu

Liczba godzin stażowych

8 dni

Liczba dni

W cenie rejsu

Wyżywienie

i dojazd

Sibernik

Miejsce

zaokrętowania

Wypływasz ok 100 - 110 godzin stażu

Liczba godzin stażowych

Skradin – Primostem – Trogir – Milna – Maslinica

Porty pośrednie

Kasa jachtowa 100 EURO od osoby

Dodatkowo płatne

Parametry rejsu

Jeśli ma dla Ciebie znaczenie jakiej jakości zaprowiantowanie będzie na rejsie, czystość i zadbanie jednostki, kultura osobista skipera, możliwość komfortowych warunków noclegu (pościel, ręcznik), to nie szukaj dłużej - organizujemy rejsy tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni! Nie oszczędzamy na jakości.

Dla osób, które cenią JAKOŚĆ

Tylko u nas możesz wykupić kabinę na własność. Nie martwisz się na kogo trafisz, że chrapiesz, że nie pomieścisz się z bagażami. Może jesteś już na etapie, na którym możesz pozwolić sobie na maksymalizacje komfortu Twojej żeglugi - pomyśleliśmy o tym. U nas możesz wykupić całą kabinę.

Dla osób, które dbają o swój KOMFORT

Sprawdzone trasy, jednostki, skiperzy i zaprowiantowanie. My nie EKSPERYMENTUJEMY na klientach, proponujemy Ci takie rejsy i szkolenia w jakich sami chcielibyśmy uczestniczyć. Wiemy, że nic tak nie boli jak stracony czas i nietrafiony urlop.

Dla osób, które cenią swój CZAS i OCZEKIWANIA

Dla Kogo jest ten rejs?

Rejs specjalnie skrojony pod zdobycie jak największej liczby godzin stażowych potrzebnych do przystąpienia do egzaminu na patent Jachtowego Sternika Morskiego. Na wszystkich naszych rejsach załoga bierze udział w nawigowaniu i manewrach portowych, nigdy nie wiadomo kiedy takie umiejętności mogą się przydać!

Dla osób, które chcą ŻEGLOWAĆ

Chorwacja w wakacje jest tak zatłoczona, że trudno mówić o odpoczynku, kiedy pełno ludzi i jachtów, a często nocleg w porcie nie jest możliwy, bo nie ma miejsc.

My chcemy inaczej! Wybieramy sprawdzone trasy z daleka od głównego nurtu turystów. W lokalnych klimatycznych marinach można poczuć prawdziwe piękno Chorwacji.

Dla osób, które chcą ODPOCZĄĆ

Jedziemy do Chorwacji nie po to, żeby gotować na jachcie i tłuc się z zakupami z supermarketów. Nastawiamy się na próbowanie lokalnej kuchni. Ze składki jachtowej kupujemy przegryzki, sery, oliwki, wino, artykuły na śniadania. Główne posiłki we własnym zakresie, jeśli będziesz chciał skiper zaproponuje lokalne restauracje, gdzie w rozsądnej cenie spróbujesz tego co Chorwacja ma do zaoferowania.

Dla osób, które chcą SPRÓBOWAĆ

Jeśli nie chcesz płacić za jakość nie musisz, Na rynku jest wiele tańszych rejsów. Doświadczenie jednak mówi nam, że kto wybrał się z nami w rejs, ten nie chce już szukać dalej, bo woli zapłacić za najwyższą jakość.

Dla osób, które szukają NAJNIŻSZYCH cen

Dla Kogo NIE jest ten rejs?

Może się uda... dostać coś lepszego, w niższej cenie. Może... Mocno kibicujemy,  Jednak w praktyce to marnowanie czasu na poszukiwania, pieniędzy na próby, cierpliwości na walkę o własne oczekiwania. Da się prościej  - zapraszamy!

Dla osób, które mają czas, energię, pieniądze i sporą cierpliwość na EKSPERYMENTOWANIE

Nie oszczędzamy na Twoim komforcie, Nie ma dodatkowych składek, żywienia skipera, starych zdezelowanych jednostek, albo konieczności spędzania nocy na kotwicy poza portem ze względu na oszczędności.

Nie kierujemy się kryterium NAJTANIEJ.

Urlop to urlop, priorytetem są warunki w których wypoczniesz! Naszą ambicją jest zapewnić Ci najlepsze możliwe warunki spędzenia urlopu!

Dla osób, którym nie przeszkadzają UKRYTE KOSZTY

Przypływamy do portu, a Ty masz dziś ochotę sam się powłóczyć, albo wybrać restauracje na którą Ty masz ochotę.

Nic nie stoi na przeszkodzie. Skiper może coś zaproponować jeśli jesteś niezdecydowany, ale nie ma obowiązku wspólnego wyjścia na posiłek

Dla osób, które cenią ELASTYCZNOŚĆ

Dostępne terminy

Symbol: CHT2

Termin: 18 - 25 / 07  / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: KBK2

KOPENHAGA BORNHOLM

Symbol: KBK3

Symbol: CHT3

Termin: 01 - 08 / 08 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: CHT1

Termin: 04- 11 / 07 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

KOPENHAGA BORNHOLM

Symbol: KBK1

Symbol: CHZ5

Termin: 03 - 10 / 10 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

KOPENHAGA BORNHOLM

Symbol: KBK5

KOPENHAGA BORNHOLM

Symbol: KBK6

Symbol: WB6

Termin: 22 - 24 / 105 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol:  CHT4

Termin: 26 / 09 - 03 / 10 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB8

Termin: 12 - 14/ 06 / 2020 r.

Skiper: BARTEK GERMANIUK

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB9

Termin: 26 - 28 / 06 / 2020 r.

Skiper: BARTEK GERMANIUK

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB7

Termin: 29  - 31 / 05 / 2020 r.

Skiper: BARTEK GERMANIUK

Miejsca:  BRAK MIEJSC

Symbol: WB11

Termin: 24 - 26 / 07 / 2020 r.

Skiper: BARTEK GERMANIUK

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB12

Termin: 14 - 16 / 08 / 2020 r.

Skiper: BARTEK GERMANIUK

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol:  WB10

Termin: 10 - 12 / 07 / 2020 r.

Skiper: BARTEK GERMANIUK

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB14

Termin: 18 - 20 / 09 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB15

Termin: 25 - 27 / 09 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB13

Termin: 04 - 06 / 09 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB17

Termin: 16 - 18 / 10 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: WB18

Termin: 23 - 25 / 10 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol: KBK6

Termin: 03 - 09 / 10/ 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol:  WB16

Termin: 09 - 11 / 10 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

KOPENHAGA BORNHOLM

Symbol: KBK4

Zobacz jacht na którym popłyniesz

Imię i nazwisko
Twój numer telefonu
Twój e-mail:
Liczba miejsc rezerwowanych
Data imprezy
Wybór pakietu
Dodatkowe opcje
sztormiak (100 zł płatne w gotówce na pokładzie)
pościel i ręczniki (75 zł płatne w gotówce na pokładzie)
dodatkowe ubezpieczenie (warunki do pobrania w stopce strony)
bez dodatkowych opcji
Akceptuję Ogólne Warunki Umowy (do pobrania w stopce strony)
Czy płynąłeś już z nami?
TAK
NIE
Adres zamieszkania - ulica i nr domu / mieszkania, miejscowość, kod pocztowy
Numer PESEL
Data urodzenia
Zgadzam się na udostępnienie mojego Imienia, nazwiska, miejscowości i nt telefonu pozostałym członkom załogi (dane przydatne do organizowania dojazdu)
Dane pozostałych uczestników (imię i nazzwisko, telefon, mail, adres zzamieszkania, nr PESEL, data urodzenia, czy płynie z nami po raz pierwszy?)
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wypełnij arkusz z danymi by dokonać rezerwacji

Pakiety cenowe

W okresie letnim najszybciej samolotem do Splitu lub Zadaru, z których autokarem lub taksówką  (za około 40 EUR w jedną stronę – taxi 3 os. >>> https://croatia-taxi.hr/pl/ ) można się dostać do Mariny Mandalina >>> https://www.d-marin.com/en/marinas/croatia/mandalina/overview.aspx

Jak dostać się na miejsce?

W recepcji w marinie można wymienić walutę. Na terenie mariny znajdziemy również bankomat.

Co z wymianą waluty?

W okolicach mariny jest parking płatny, strzeżony 110 Eur/tydzień

A co jeśli chcę pojechać samochodem? co z parkingiem?

Typowe, proste dania obiadowe w knajpkach poza miejscami turystycznymi zaczynają się od nieco ponad 30 zł od osoby. Za pizzę zapłacimy od około 25 zł w górę w zależności od dodatków, a za grillowanego kurczaka z warzywami około 35-40 zł. Najdroższe będą potrawy lokalne lub z owoców morza, których cena waha się od około 50-70 zł.

Jakie są ceny w restauracjach w Chorwacji, które możemy odwiedzić?

Tak! Proponujemy dwie trasy:

 

- wycieczka  Skradin – Park Narodowy Rzeki Krka – Skradin 180 KN/osoby

 

- wpłynięcie jachtem na wody Narodowego Parku na Kornatach 600KN/za cały jacht,jest to koszt rozkładany pomiędzy wszystkich członków załogi

 

1 KN (KUNA) = 0,58 PLN

Czy będzie możliwość jakiejś fakultatywnej wycieczki?

Dodatkowe informacje

Imię i nazwisko
Twój numer telefonu
Twój e-mail:
Liczba miejsc rezerwowanych
Data imprezy
Wybór pakietu
Akceptuję Ogólne Warunki Umowy (do pobrania w stopce strony)
Adres zamieszkania - ulica i nr domu / mieszkania, miejscowość, kod pocztowy
Numer PESEL
Data urodzenia
Płynę z wami po raz pierwszy?
TAK
NIE
Uwagi / Dane kolejnego rejsanta
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nasza oferta

 

• oferta indywidualna

• imprezy firmowe

• rejsy

• szkolenia

• zakup własnego jachtu

• certyfikat SRC

• czartery

•  rejsy młodzieżowe

 

Możemy pomóc?

 

 

 

 

 

zadzwoń     napisz     dane    

 

 

O nas

 

• nasza historia

• nasi skiperzy i instruktorzy

• nasze jachty

• żeglarstwo morskie - budujemy świadomość

• marzenia które ubraliśmy

• bezpieczeństwo najpierw