Dostępne terminy

Miejsce rozpoczęcia i zakończenia rejsu

REJSY MORSKIE I SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

TADEK DUCH  

Dzień 1 - ZAOKRĘTOWANIE NA POKŁAD

Zaokrętowanie odbędzie się o godz. 18.00 w Marinie Mandalian w Szybeniku. Miasto to  szczególnie atrakcyjnie prezentuje się od strony wody. Strategiczne położenie pomiędzy Parkiem Narodowym Rzeki Krka a Parkiem Narodowym Kornaty sprawia, że Šibenik jest miejscem skąd warto rozpocząć swój rejs. Po zaokrętowaniu zaprowiantujemy jacht i   przeszkolimy  załogę z podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Dzień 2 - Jezioro Prokljan, Skradin i Park Narodowy Rzeki Krka

Na początku naszego rejsu udamy się do portu Skradin, po drodze planowany postój na kotwicy na jeziorze Prokljan. Skradin to niewielka miejscowość położona 8 mil morskich od Sibenika w dorzeczu rzeki Krka. Jest jednym z najstarszych miast Dalmacji a jednocześnie popularnym celem podróży dla wielu żeglarzy, gdyż stanowi wrota do Parku Narodowego rzeki Krka. Jego największą atrakcją jest siedem niezwykle malowniczych wodospadów o łącznym spadku 242 metrów. Można się tam dostać wodna taxi lub pieszo.

Dzień 3 - Prvic

Wyspa Prvić wita swoich gości starymi, kamiennymi domami, uszeregowanymi w szczególny sposób. Połączone wspólnym murem z powodu oszczędności kamienia, są pod ochroną jako historyczna całość. Często kryją w sobie artystyczne kolonie lub karczmy, w których można spróbować lokalnych przysmaków przy szklaneczce rakiji lub suszonych fig, przygotowywanych według starych receptur wyspy Prvić

 

Dzień 4 - Sali i Park Narodowy na Kornatach

Park Narodowy Kornaty to jeden z najpiękniejszych parków narodowych Chorwacji i miejsce ze wszech miar wyjątkowe. Mówi się o nim „księżycowy park”, ponieważ górzyste wysepki suche i pozbawione roślinności przywodzą na myśl powierzchnię księżyca.

Dzień 5 - Zadar

Zadar to chorwacki Rzym z cudownymi zachodami słońca, podziwianymi przez Alfreda Hitchcocka, podczas których można posłuchać melodii granej przez fale na morskich organach. Kawę pije się na ulicy Kalelarga.

 

Dzień 7- Powrót do Szybenika

Ostatni etap zakończymy w Szybeniku w godzinach popołudniowo-wieczornych. Po drodze planowany postój w którejś z zatok wyspy Murter.

Dzień 8 - ZAKOŃCZENIE

Po śniadaniu o godzinie 9.00 wyokrętowanie w Szybeniku w Marinie Mandalina. Podczas śniadania wręczenie opinii z rejsu.

Plan rejsu

Mój drugi rejs zakończony, tym razem tygodniowy. Organizacja na najwyższym poziomie zarówno dla ludzi, którzy chcą miło turystycznie spędzić czas, zobaczyć ciekawe zakątki i dla tych, którzy pewnego dnia chcą rozpocząć własną przygodę z morzem. Tak to się powinno robić, szczerze polecam żeglowanie "niezwykłe". 😀.

Michał ES

Polecam wszystkim rejsy z Tadkiem! Byłem załogantem na tygodniowym rejsie po Bałtyku. Tadek dba o wyśmienitą atmosferę podczas rejsu, bezpieczeństwo wszystko jest idealnie zorganizowane. Kapitan ma ogromne doświadczenie morskie i potrafi je przekazać, tak by nawet najtrudniejszy manewr, był zrozumiały przez osobę, która pierwszy raz znalazła się na jachcie. Dużym plusem jest super jedzenie, które każdemu będzie smakować

Loreenzo Stanz

Ahoj! Słuchajcie to był mój pierwszy, ale jakże udany rejs po Bałtyku. Pomimo początku sezony wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik, zaprowiantowanie ponad możliwości przejedzenia, jacht w pełnej gotowości 😀 Na szczególną uwagę zasługuje opieka ze strony Tadka i Marty, jaką zostałem obdarowany i to już od momentu rezerwacji rejsu. Na każdym kroku wyczuwalny był pełen profesjonalizm i „morze” doświadczenia 😀 Wszystko to sprawiło, że na tydzień zapomniałem o całym świecie i myślami byłem właśnie tam… na morzu. Pięknie Wam dziękuję za wspaniałe chwile no i oczywiście chylę czoła Kubie - skipperowi (obiecuję, że już nie będę zadawał tylu pytań) 😁👍.

Sławomir Łyszczarz

Mówią o nas:

Symbol:

KBK2

Termin: 4  - 11 / 10 / 19

Skiper: PAWEŁ ŚWIĄTEK

Miejsca:  IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ

BORNHOLM - KOPENHAGA

Symbol: KBK2

Wypełnij arkusz z danymi by dokonać rezerwacji

Imię i nazwisko
Twój numer telefonu
Twój e-mail:
Liczba miejsc rezerwowanych
Data imprezy
Wybór pakietu
Akceptuję Ogólne Warunki Umowy (do pobrania w stopce strony)
Adres zamieszkania - ulica i nr domu / mieszkania, miejscowość, kod pocztowy
Numer PESEL
Data urodzenia
Uwagi / Dane kolejnego rejsanta
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Płynęliśmy już razem? Spytamy Cię o to przy rezerwacji! Po zweryfikowaniu danych naliczymy Ci automatycznie rabat - 200 zł  od ceny imprezy ujętej w terminarzu.

 

Płyniesz z nami po raz pierwszy? Wspaniale, na każdą następną imprezę przysługuję Ci wspomniany rabat!

Bavaria 50 Cruiser (2006)

 jacht 10 osobowy (5 kabin)

Jacht

Zabieramy maksymalnie 8 osób + skipper

Liczba uczestników

Wypływasz ok 30 - 40 godzin stażu

Liczba godzin stażowych

8 dni

Liczba dni

We własnym zakresie

Wyżywienie i dojazd

Sibernik

Miejsce zaokrętowania

Wypływasz ok 100 - 110 godzin stażu

Liczba godzin stażowych

Skradin – Prvc – Sali – Zadar

Porty pośrednie

Kasa jachtowa 100 EURO od osoby

Dodatkowo płatne

Parametry rejsu

Jeśli ma dla Ciebie znaczenie czystość i zadbanie jednostki, kultura osobista skipera,  to nie szukaj dłużej - organizujemy rejsy tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni! Nie oszczędzamy na jakości.

Dla osób, które cenią JAKOŚĆ

Tylko u nas możesz wykupić kabinę na własność. Nie martwisz się na kogo trafisz, że chrapiesz, że nie pomieścisz się z bagażami. Może jesteś już na etapie, na którym możesz pozwolić sobie na maksymalizacje komfortu Twojej żeglugi - pomyśleliśmy o tym. U nas możesz wykupić całą kabinę.

Dla osób, które cenią KOMFORT

Sprawdzone trasy, jednostki, skiperzy i zaprowiantowanie. My nie EKSPERYMENTUJEMY na klientach, proponujemy Ci takie rejsy i szkolenia w jakich sami chcielibyśmy uczestniczyć. Wiemy, że nic tak nie boli jak stracony czas i nietrafiony urlop.

Dla osób, które cenią swój CZAS i OCZEKIWANIA

Dla Kogo jest ten rejs?

Rejs jest typowo rekreacyjny, ale zdobędziesz na nim również godziny stażowe potrzebne do przystąpienia do egzaminu na patent Jachtowego Sternika Morskiego. Na wszystkich naszych rejsach załoga bierze udział w nawigowaniu i manewrach portowych, nigdy nie wiadomo kiedy takie umiejętności mogą się przydać!

Dla osób, które chcą ŻEGLOWAĆ

Chorwacja w wakacje jest tak zatłoczona, że trudno mówić o odpoczynku, kiedy pełno ludzi i jachtów, a często nocleg w porcie nie jest możliwy, bo nie ma miejsc.

My chcemy inaczej! Wybieramy sprawdzone trasy z daleka od głównego nurtu turystów. W lokalnych klimatycznych marinach można poczuć prawdziwe piękno Chorwacji.

Dla osób, które chcą ODPOCZĄĆ

Jeśli nie chcesz płacić za jakość nie musisz, Na rynku jest wiele tańszych rejsów. Doświadczenie jednak mówi nam, że kto wybrał się z nami w rejs, ten nie chce już szukać dalej, bo woli zapłacić za najwyższą jakość.

Dla osób, które szukają NAJNIŻSZYCH cen

Dla Kogo NIE jest ten rejs?

Może się uda... dostać coś lepszego, w niższej cenie. Może... Mocno kibicujemy,  Jednak w praktyce to marnowanie czasu na poszukiwania, pieniędzy na próby, cierpliwości na walkę o własne oczekiwania. Da się prościej  - zapraszamy!

Dla osób, które mają czas, energię, pieniądze i sporą cierpliwość na EKSPERYMENTOWANIE

Nie oszczędzamy na Twoim komforcie, Nie ma dodatkowych składek, żywienia skipera, starych zdezelowanych jednostek, albo konieczności spędzania nocy na kotwicy poza portem ze względu na oszczędności.

Nie kierujemy się kryterium NAJTANIEJ.

Urlop to urlop, priorytetem są warunki w których wypoczniesz! Naszą ambicją jest zapewnić Ci najlepsze możliwe warunki spędzenia urlopu!

Dla osób, którym nie przeszkadzają UKRYTE KOSZTY

Symbol:

CHZ2

Termin: 25 / 07 - 1 / 08 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

CHORWACJA ZADAR

Symbol: CHZ2

CHORWACJA ZADAR

Symbol: CHZ3

Symbol:

CHZ3

Termin: 8 - 15 / 08 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Symbol:

CHZ1

Termin: 11. - 18 / 07 / 2020

Skiper:

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

CHORWACJA ZADAR

Symbol: CHZ1

Symbol:

CHZ5

Termin: 3 - 10 / 10 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca: DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

CHORWACJA ZADAR

Symbol: CHZ5

Symbol:

CHZ4

Termin: 19 - 26/ 09 / 2020 r.

Skiper:

Miejsca:  DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

CHORWACJA ZADAR

Symbol: CHZ4

                                                      Tydzień w Chorwacji to za mało? Popłyń na 2 tygodnie!

                                                      Mamy też drugą trasę rejsu, którą płyniemy bezpośrednio przed lub po wybranym przez Ciebie powyżej terminie.

                                                      Możesz przedłużyć swój urlop i popłynąć w nowe miejsca. Pamiętaj, że na następny rejs przysługuje Ci zniżka

                                                      - 200 pln od ceny terminarzowej.

SPRAWDŹ

Dzień 6 - Wyspa Zminjak

Płyniemy na malutką wyspę, bo na niej znajduje się restauracja, która ma ogromną renomę wśród lokalnych. Świeże owoce morza poza głównym szlakiem - nie może nas tam zabraknąć!

 

Jedziemy do Chorwacji nie po to, żeby gotować na jachcie i tłuc się z zakupami z supermarketów. Nastawiamy się na próbowanie lokalnej kuchni. Ze składki jachtowej kupujemy przegryzki, sery, oliwki, wino, artykuły na śniadania. Główne posiłki we własnym zakresie, jeśli będziesz chciał skiper zaproponuje lokalne restauracje, gdzie w rozsądnej cenie spróbujesz tego co Chorwacja ma do zaoferowania.

Dla osób, które chcą SPRÓBOWAĆ

Przypływamy do portu, a Ty masz dziś ochotę sam się powłóczyć, albo wybrać restauracje na którą Ty masz ochotę.

Nic nie stoi na przeszkodzie. Skiper może coś zaproponować jeśli jesteś niezdecydowany, ale nie ma obowiązku wspólnego wyjścia na posiłek.

Dla osób, które cenią ELASTYCZNOŚĆ

W okresie letnim najszybciej samolotem do Splitu lub Zadaru, z których autokarem lub taksówką  (za około 40 EUR w jedną stronę – taxi 3 os. >>> https://croatia-taxi.hr/pl/ ) można się dostać do Mariny Mandalina >>> https://www.d-marin.com/en/marinas/croatia/mandalina/overview.aspx

Jak dostać się na miejsce?

W recepcji w marinie można wymienić walutę. Na terenie mariny znajdziemy również bankomat.

Co z wymianą waluty?

W okolicach mariny jest parking płatny, strzeżony 110 Eur/tydzień

A co jeśli chcę pojechać samochodem? co z parkingiem?

Typowe, proste dania obiadowe w knajpkach poza miejscami turystycznymi zaczynają się od nieco ponad 30 zł od osoby. Za pizzę zapłacimy od około 25 zł w górę w zależności od dodatków, a za grillowanego kurczaka z warzywami około 35-40 zł. Najdroższe będą potrawy lokalne lub z owoców morza, których cena waha się od około 50-70 zł.

Jakie są ceny w restauracjach w Chorwacji, które możemy odwiedzić?

Tak! Proponujemy dwie trasy:

 

- wycieczka  Skradin – Park Narodowy Rzeki Krka – Skradin 180 KN/osoby

 

- wpłynięcie jachtem na wody Narodowego Parku na Kornatach 600KN/za cały jacht,jest to koszt rozkładany pomiędzy wszystkich członków załogi

 

1 KN (KUNA) = 0,58 PLN

Czy będzie możliwość jakiejś fakultatywnej wycieczki?

Dodatkowe informacje

STANDARD

 

Standardowa cena rejsu zawiera:

 

  •  

- podstawowe ubezpieczenie

- opłaty portowe

- paliwo

- nocleg na jachcie

- opiekę skipera

-pościel

 

 

 

 

700 €

+

100€

składki na prowiant

płatne i rozliczane na pokładzie

(śniadania, przegryzki)

 

CENA ZA CAŁY JACHT

 

 

Maksymalna liczba uczestników, których możesz wziąć ze sobą na jacht to 8 osób.

Rezerwacja telefoniczna pod numerem: 662279465

 

 

 

 

 

5 000 €

pełne wyżywienie we własnym zakresie

 

PREMIUM

 

Pakiet Premium zawiera:

 

WŁASNĄ KABINĘ

DLA

1

OSOBY

 

 

 

 

 

 

 

1 200 €

+

100€

składki na prowiant

płatne i rozliczane na pokładzie

(śniadania, przegryzki)

 

Pakiety cenowe

Nasza oferta

 

• oferta indywidualna

• imprezy firmowe

• rejsy

• szkolenia

• zakup własnego jachtu

• certyfikat SRC

• czartery

•  rejsy młodzieżowe

 

Ogólne Warunki Umowy

Do pobrania

 

...

...

...

..

...

Możemy pomóc?

 

 

 

 

 

zadzwoń     napisz     pytanie?     dane    

 

 

 

 

1 raz w morzu?

O nas

 

• nasza historia

• nasi skiperzy i instruktorzy

• nasze jachty

• żeglarstwo morskie - budujemy świadomość

• marzenia które ubraliśmy

• bezpieczeństwo najpierw