Jaka opowiedzieć o swoim doświadczeniu - co będzie istotne?

 

Jak łagodnie wprowadzić najbliższych  żeglarstwo?

 

Jak zmieniają się relacje na pokładzie?

Jak przekonać do żeglowania najbliższych?

 

Jakie obawy ma osoba wyruszająca pierwszy raz na morze?

 

Jakie kwestie wpływają na poczucie bezpieczeństwa?

Relacje z naszych imprez

22 marca 2022
Kiedy zaczyna się sezon? Masz sezon 2022 zaczął się szkoleniem indywidualnym 10 marca. Pogoda piękna - szkolenie udane!
05 października 2021
Super załoga! Mieliśmy możliwość zrobienia dla was relacji z takiego szkolenia, żeby wszystkim niezdecydowanym pokazać jak to jest. Sprawdźcie!
01 października 2021
Razem zdobywali staż, szkolili się - razem będą pływać. Od wiązania lin po zdany pomyślnie egzamin. Gratulujemy!
01 października 2021
Panie przyjechały na shopping do Gdańska, Panowie wyruszyli na manewry… Krzysiek i Tomek, postanowili po raz pierwszy pomanewrować jachtem pełnomorskim.  Kilka godzin intensywnego szkolenia, ogromna satysfakcja i apetyt na więcej!
01 października 2021
Panie przyjechały na shopping do Gdańska, Panowie wyruszyli na manewry… Krzysiek i Tomek, postanowili po raz pierwszy pomanewrować jachtem pełnomorskim.  Kilka godzin intensywnego szkolenia, ogromna satysfakcja i apetyt na więcej!
30 września 2021
Szkoliliśmy się razem, Wiola i Paweł mają już za sobą rejs po Chorwacji - warto było!
12 kwietnia 2021
3 dni w Gdańsku wystarczą, by poczuć się pewnie za sterem i docenić zalety szkoleń indywidualnych, no i jeszcze prawdziwie pokochać robotę żeglarską...!
21 października 2020
Jacek z Kajetanem. Razem się szkolą, razem, będą żeglować. Szkolenie bardzo intensywne, zakończone SUKCESEM!!!!
01 października 2020
Dwóch kolegów i żeglarstwo to powód by przyjemnie i efektywnie spędzić urlop.
23 września 2020
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.
21 września 2020
Żegluga morska to specyficzne warunki w których wyżywienie na jachcie powinno być dostosowane do warunków na morzu i możliwości przygotowania posiłków. Zaplanowana trasa rejsu często zakłada kilku lub kilkunastogodzinne przeloty.
15 września 2020
Dobre obuwie na jacht to takie, które: jest w typie sportowym, tzn. nie krępuje ruchów i umożliwia sprawne poruszanie się po pokładzie; ma jasną podeszwę (białą, cielistą, w jasnym kolorze),
15 września 2020
□ dokumenty (dowód osobisty lub paszport) ‹□ kartę płatniczą (w każdym porcie i sklepiku można płacić kartą, wtedy kurs jest najkorzystniejszy, nie polecamy zamieniać waluty przed rejsem, bo nie wiadomo
15 września 2020
Egzamin na patent Jachtowego Sternika Morskiego składa się z części sprawdzającej wiedzę teoretyczną i z części sprawdzającej umiejętności uczestnika egzaminu. Wiedza teoretyczna: 1. Przepisy. 2. Wiadomości o śródlądowych jachtach żaglowych.
15 września 2020
Jakie dokumenty należy zabrać ze sobą na egzamin na patent jachtowego sternika morskiego? Podczas egzaminu należy przedstawić komisji egzaminacyjnej następujące dokumenty: dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość /np. dowód osobisty/, dokument
15 września 2020
Aby móc ubiegać się o patent jachtowego sternika morskiego należy: ukończyć 18 rok życia; posiadać udokumentowany staż morski (200 h stażowych) odbyty przynajmniej w 2 rejsach; zdać egzamin przed komisją
26 lipca 2020
Liwia jest Jachtowym Sternikiem Morskim i przygotowuje się do swojego pierwszego rejsu kapitańskiego w Chorwacji. 5 dni w Gdańsku i Gdyni pozwoliło Liwii wykonać ponad 150 manewrów portowych. W praktyce
20 czerwca 2020
2 ojców, 2 synów - szanse wyrównane! Radek i Jędrzej, Zenek i Kuba - to była czysta przyjemność!
05 maja 2020
Szkolenie w nowych warunkach… takie czasy. Dobrze, że wiatr ten sam, znajomi i przyjaciele również.
08 września 2019
Jacek zdecydował się na 1 dzień szkolenia w Kołobrzegu -zobaczcie jak wiele może taki 1 dzień… i posłuchajcie jakie zdanie na temat szkolenia ma Jacek.
15 lipca 2016
Rejs dla fundacji ISKIERKA sponsorowany przez Monikę. Dzieci i młodzież, które wygrały z chorobą nowotworową, razem z mamami popłynęły w rejs wokół Rugii. Radość, wyzwanie, przygoda… to był dla nas
03 maja 2016
Co ma wspólnego Pan Kleks z TADKIEM? Warto sprawdzić... obejrzyj film! Cała relacja z rejsu majowego na Bornholm 2015 jest dowodem na to, że warto wybrać się sprawdzonym składem!
08 sierpnia 2015
Jak jest na rejsie pełnomorskim? Zobacz sam: żeglowanie, gotowanie, relax... gorąco polecamy każdemu!
REJSY MORSKIE I SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

Możemy pomóc?

 

 

 

 

 

zadzwoń     napisz     dane    

 

 

O nas

 

• nasza historia

• nasi skiperzy i instruktorzy

• nasze jachty

• żeglarstwo morskie - budujemy świadomość

• marzenia które ubraliśmy

• bezpieczeństwo najpierw